Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Poslední třetina 19. století, zlato, hmotnost 2,37 g btto, ryzost 585/000, oválné tyrkysy, okolo říční perličky, délka 1,7 cm, opatřeno RU puncovní značkou."